Kaks hullu sõidavad jalgrattaga. Järsku üks neist peatud ja tuleb rattalt maha ning keerab tagumisest kummist ventiili välja.
Teine küsib: “Miks sa nii tegid?”
See vastab: “Iste on kõrge.”
Teine tuleb samuti maha ning hakkab lenksu keerama.
“Mis sa nüüd teed?
“Sa oled nii loll, et ma ei taha sinuga edasi sõita. Ma keeran otsa ringi ning sõidan koju tagasi.”
Seotud postitused
-
Anekdoot: Kuidas teile meie vorst maitseb?
Kelner: "Kuidas teile meie vorst maitseb?" Külastaja: "Tal tundub üks väike viga olevat..." Kelner: "Ja see... -
Anekdoot: Abiellumine vananaisega
Abiellumine erinevatel rahvastel: Prantslane abiellus vana naisega, sest sellel oli armastuse vallas palju kogemusi. Sakslane abiellus... -
Anekdoot: Kevadväsimus
Mis on meeste kevadväsimus? Siis, kui kahe käega pole võimalik enam sugutungi maha suruda.
